Aktualności

.2024-01-11

TWOJA PROMOCJA NA TRENING WPROWADZAJĄCY

Ciężko trenujesz a efektów nie widać, bądź są niezadowalające? Zgłoś się do nas, a przez pierwszy trening przejdziemy wspólnie! 

Tylko teraz masz niepowtarzalną okazję odbycia treningu wprowadzającego 

w PROMOCYJNEJ CENIE 

 TYLKO 99,00zł zamiast 190,00zł!

Nasi trenerzy zadbają o Twoje potrzeby, wyedukują w kwestii prowadzenia treningu i doradzą najlepsze zestawy ćwiczeń. Zapisz się już dziś wypełniając  formularz na TEJ stronie lub zgłoś się w recepcji Klubu.

ZASADY PROMOCJI

1. W ramach Promocji „TRENING WPROWADZAJĄCY” określa się następujące zasady: 

1.1. Promocja trwa od 10.01.2024r do odwołania. 

 1.2. Z promocji możne skorzystać każdy Klubowicz od 16 roku życia*, który posiada karnet UP ELSATYCZNY, UP MIESIĘCZNY, UP MŁODZIEŻ ELASTYCZNY, UP MŁODZIEŻ, UP STUDEN/SENIOR ELASTYCZNY, UP STUDENT/SENIOR lub posiada kartę sportową MedicoverSport, Multisport, PZU Sport, FitProfit lub posiada kartę sportową MedicoverSport, Multisport, PZU Sport, Fit. (* za pisemną zgodą opiekuna ustawowego)

1.3. W ramach promocji opłata za trening wprowadzający wynosi 99,00zł zamiast 190,00zł,  jest to kwota całkowita za godzinny trening z trenerem UP.  

1.4. W ramach promocji każdy Uczestnik ma prawo do nabycia jednego treningu wprowadzającego w promocyjnej cenie. 

1.5. Opłatę należy uiścić w całości najpóźniej w dniu, w którym odbywa się trening.  

1.6. Z promocji można skorzystać wykupując trening wprowadzający w Klubie UP wskazanym w § 1, pkt.3. oraz rejestrując się na tej stronie wypełniając powyższy formularz 

1.7. W przypadku rejestracji na  stronie obsługa Klubu skontaktuje się telefonicznie w terminie nie przekraczającym 48h, ustalając termin treningu wprowadzającego, w terminie nie przekraczającym 48h. 

1.8. Organizator zastrzega, że Promocja nie łączy się z innymi promocjami, chyba że warunki innych promocji stanowią inaczej. 

1.9. Świadczenie usług na podstawie umowy zawartej w ramach Promocji odbywa się na zasadach  określonych w Regulaminie sieci klubów UP-Fit, dostępnego na stronie internetowej https://www.up-fit.pl oraz w lokalu każdego z klubów fitness Organizatora 

Wróć do listy
Pobierz aplikację mobilną